Konsole NIntendo

Konsole

W tej kategorii znajdują się konsole Nintendo

Nintendo WiiU Premium Pack 32GB Nintendo Wii U Premium Pack...

Nintendo Wii U Premium Pack 32GB

Cena 899,99 zł

Wii U jest całkowicie nową konsolą do gier firmy Nintendo, która zmienia sposób gry. Jest to bardzo wydajny system o wysokiej rozdzielczości, posiadający wyjątkowy sposób sterowania, który pozwala w zupełnie nowy sposób spojrzeć na dynamiczną grę: Gamepad Wii U.

Konsola Nintendo 2DS Konsola Nintendo 2DS

Konsola Nintendo 2DS

Cena 399,99 zł

2DS jest przenośną konsolą firmy Nintendo, która umożliwi ci zabawę gdzie tylko jesteś, wraz z przyjaciółmi z całego świata. Urządzenie to pozwoli ci zagrać w takie gry jak: Mario, Pokemon, Legend of Zelda oraz wiele innych z szerokiej oferty. Konsola zawiera w zestawie grę Tomodachi Life.

Konsola New Nintendo 2DS XL (White & Orange) Konsola New Nintendo 2DS XL...

Konsola New Nintendo 2DS XL (White & Orange)

Cena 599,99 zł

Nowa zamykana konsola będzie dostępna w stylowych kolorach czarno-turkusowym oraz biało-pomarańczowym. Większy ekran konsoli ma ten sam rozmiar, co w konsoli New Nintendo 3DS XL. Jak sama nazwa wskazuje, obraz będzie wyświetlany w 2D. Choć konsola jest lżejsza, to oferuje taką samą moc jak New Nintendo 3DS XL oraz wbudowany czytnik NFC dla kart oraz...

Konsola Nintendo Switch Joy-Con Niebiesko Czerwony Konsola Nintendo Switch...

Konsola Nintendo Switch Joy-Con Niebiesko Czerwony

Cena 1 399,99 zł

Nintendo Switch to przełomowa stacjonarna konsola do gier wideo. Nie tylko można podłączyć ją do domowego telewizora, ale także momentalnie zmienić w konsolę przenośną z 6,2-calowym ekranem. Po raz pierwszy gracze mogą w pełni cieszyć się konsolą stacjonarną kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcą.