Xbox One

W tej kategorii znajdują się części do konsoli XBOX ONE

Jest 131 produktów.

Pokazano 1-40 z 131 pozycji
Podwójna stacja ładująca pady Xbox One + 2 akumulatorki Ładowarka DOBE 2x bateria...

Ładowarka DOBE 2x bateria akumulator Xbox One S X

Cena 69,99 zł

Spędziłeś dużo czasu w poszukiwaniu wysokiej jakości ładowarki padów do Xbox One? Profesjonalny design i opatentowany system ładowania sprawia, że nasza stacja prezentuje się doskonale i sprawuje przez długi czas. Jest kompaktowa i poręczna, dlatego można ładować kontrolery Xbox One w dowolnym czasie i miejscu.

ControllerMax CronusMax od Team Xecuter ControllerMax CronusMax...

ControllerMax CronusMax Plus 2016 V3 Team Xecuter

Cena 349,99 zł

Najnowsza wersja CronusMax / ControllerMax PLUS - dzięki któremu uwolnisz moc drzemiącą w swoim kontrolerz Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 oraz do PC i to bez lutowania, dodatkowych CHIPów czy trwałych przeróbek. ControllerMax wspiera również kontrolery PS4, więc nic nie stoji na przeszkodzie, aby grać w ulubione gry na Xbox One czy Xbox 360 kontrolerami od...

Silikonowa nakładka na pada... Silikonowa nakładka na pada...

Silikonowa nakładka na pada PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Cena 1,99 zł

Zwiększ doznania płynące z gry dzięki tym prostym nakładkom na grzybki pada. Silikonowe nakładki doskonale ochronią każdy typ kontrolera a co najważniejsze nie zsuną się w czasie gry! Wytworzone są ze specjalnego tworzywa TPU- połączenie plastiku i silikonu.

Gumowa nakładka na pada PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One Gumowa nakładka na pada...

Gumowa nakładka na pada PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Cena 1,99 zł

Zwiększ doznania płynące z gry dzięki tym prostym nakładkom na grzybki pada. Gumowe nakładki doskonale ochronią każdy typ kontrolera a co najważniejsze nie zsuną się w czasie gry! Wytworzone są ze specjalnego tworzywa TPU- połączenie plastiku i silikonu.

Oryginalny zasilacz... Oryginalny zasilacz...

Oryginalny zasilacz A13-203P1A konsoli Microsoft Xbox One 1540

Cena 199,99 zł

Zasilacz umożliwia podłączenie konsoli do gniazdka sieciowego, dzięki czemu możliwe jest granie na niej. Zasilacz jest lekki, dzięki czemu możliwe jest łatwe przenoszenie. Obsługa zasilacza jest bardzo łatwa. Wystarczy podłączyć go do konsoli, a następnie do gniazdka elektrycznego. Wtyczka pasuje zarówno do gniazdek z uziemieniem jak i bez.

Kompletna obudowa kontrolera Xbox One Kompletna obudowa...

Kompletna obudowa kontrolera Xbox One 1537

Cena 49,99 zł

Kompletna obudowa kontrolera Xbox One z przyciskami, 2 gałkami analoga i klapką baterii. Jest to zamiennik wysokiej klasy, posiadający takie same funkcje jak oryginał. Do wymiany oryginalnej potrzebny będzie specjalny śrubokręt z otworem zabezpieczającym. Dostępny również w naszym sklepie.

Osłona prywatności Kontrolera Kinect 2 Xbox One Osłona prywatności...

Osłona prywatności Kontrolera Kinect 2 Xbox One

Cena 19,99 zł

Osłona kamery Kinect konsoli Xbox One w prosty sposób ochroni Twoją prywatność. Wystarczy po prostu przesunąć pokrywkę i zasłonić kamerę. Nie ma już potrzeby wyłączania konsoli, czy przerywania gry. Z drugiej strony jest to idealne zabezpieczenie przed kurzem, odciskami palców, zarysowaniami itp.

Przewód HDMI 1,8m dedykowany do konsol Przewód HDMI AKYGA 1.5m

Przewód HDMI AKYGA 1.5m

Cena 14,99 zł

Przewody HDMI umożliwiają przesyłanie cyfrowych sygnałów bez kompresji, bez utraty jakości dźwięku ani obrazu. Są zgodne ze standardem DVI.Posiadają możliwość przesyłanie niezależnie sygnału dźwiękowego oraz video w obu kierunkach na duże odległości.

Bezprzewodowy kontroler Microsoft Xbox One Bezprzewodowy pad kontroler...

Bezprzewodowy pad kontroler V1 Microsoft Xbox One

Cena 119,99 zł

Kontroler bezprzewodowy Xbox One Wireless Controller sprawia, że użytkownik może całkowicie zanurzyć się w świecie rozrywki, ekscytujących gier i zachwycającej jakości obrazu w wysokiej rozdzielczości. 40 innowacji technologicznych zapewnia maksymalną precyzję działania urządzenia.  

Silikonowa nakładka na pada... Silikonowa nakładka na pada...

Silikonowa nakładka na pada z kolorowym paskiem PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Cena 1,99 zł

Zwiększ doznania płynące z gry dzięki tym prostym nakładkom na grzybki pada. Silikonowe nakładki doskonale ochronią każdy typ kontrolera a co najważniejsze nie zsuną się w czasie gry! Wytworzone są ze specjalnego tworzywa TPU- połączenie plastiku i silikonu. 

Uchwyt TV CLIP Kinect Xbox One do telewizora Uchwyt TV CLIP Kinect Xbox...
  • Obniżka

Uchwyt TV CLIP Kinect Xbox One do telewizora

Cena podstawowa 23,99 zł Cena 15,99 zł

Nowy wysokiej jakości uchwyt do zamontowania kamery KINECT XBOX ONE na każdym telewizorze płasko ekranowym (telewizory LED, LCD, PLAZMA, 3D) do 8.5cm grubości. Stabilne mocowanie kamery przez dokręcenie, szybki, łatwy i bezpieczny montaż. Uchwyt wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa ABS w kolorze czarnym.  

Biała kolekcjonerska konsola Microsoft Xbox One 500GB Biała kolekcjonerska...

Biała kolekcjonerska konsola Microsoft Xbox One 500GB

Cena 699,99 zł

Konsola Xbox One została stworzona przez graczy i dla graczy. Szeroki wybór gier na wyłączność, jak i największe przeboje dostępne na Xbox One, przeniosą Twoją rozrywkę w zupełnie nowy wymiar. Niesamowity realizm, zaawansowany system sztucznej inteligencji, który dostosowuje się do Twojego stylu gry i nowatorskie technologie w trybie dla wielu graczy...

Podwójna stacja ładująca kontrolery Xbox One Podwójna stacja ładująca...

Podwójna stacja ładująca kontrolery Xbox One

Cena 39,99 zł

Spędziłeś dużo czasu w poszukiwaniu wysokiej jakości ładowarki padów do Xbox One? Jest to poważna sprawa, przez zły wybór można zmarnować dużo czasu i pieniędzy. Profesjonalny design sprawia, że nasza stacja prezentuje się doskonale i sprawuje przez długi czas. Jest kompaktowa i poręczna, dlatego można ładować kontrolery Xbox One w dowolnym czasie i...

Podwójna wolnostojąca stacja ładująca kontrolery Xbox One Podwójna wolnostojąca...

Podwójna wolnostojąca stacja ładująca kontrolery Xbox One

Cena 49,99 zł

Spędziłeś dużo czasu w poszukiwaniu wysokiej jakości ładowarki padów do Xbox One? Jest to poważna sprawa, przez zły wybór można zmarnować dużo czasu i pieniędzy. Profesjonalny design sprawia, że nasza stacja prezentuje się doskonale i sprawuje przez długi czas. Jest kompaktowa i poręczna, dlatego można ładować kontrolery Xbox One w dowolnym czasie i...

Przewód HDMI AKYGA 3m Przewód kabel HDMI AKYGA 3m

Przewód kabel HDMI AKYGA 3m

Cena 19,99 zł

Przewody HDMI umożliwiają przesyłanie cyfrowych sygnałów bez kompresji, bez utraty jakości dźwięku ani obrazu. Są zgodne ze standardem DVI.Posiadają możliwość przesyłanie niezależnie sygnału dźwiękowego oraz video w obu kierunkach na duże odległości.

Przewód MICRO USB AKYGA 1.8 m Przewód kabel microusb...

Przewód kabel microusb MICRO USB AKYGA 1.8 m

Cena 9,99 zł

Kabel MICRO USB firmy AKYGA służy do przesyłu danych między wieloma urządzeniami, a komputerem bądź konsolą. Przewód ten jest całkowicie kompatybilny z kontrolerami do Play Station 4, XBOX ONE, oraz Smartfonami. Umożliwia również ładowanie wyżej wymienionych urządzeń.

Silikonowe etui kontrolera Xbox 360

Silikonowe etui kontrolera Xbox One

Cena 9,99 zł

Etui Silikonowe dla kontrolera Xbox One. Dostarcza optymalne zabezpieczenie przed zniszczeniem i uszkodzeniem dzięki funkcji amortyzacji. Dzięki temu joypad będzie spełniał swoje funkcje przez długi czas. Elastyczna konstrukcja powoduje łatwą instalacje i zdejmowanie.