Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 122,00 zł

Narzędzia

W tej kategorii znajdują się narzędzia do konsoli Xbox 360

Podkategorie

  • RGH/JTAG

    W tej kategorii znajdują się urządzenia do wykonywania JTAG/RGH. Specjalnie zaprojektowanie do wsparcia napraw konsol i wymiany wadliwych hardware'owo urządzeń. Współpracujące z Opensource'owym oprogramowaniem (jak Free60 Xbox Linux Project (http://free60.org/LibXenon). Urządzenie nie wspiera piractwa, ani nie łamie zabezpieczeń konsoli. Wszystkie wysyłane urządzenia przez nasz sklep są czyste (niezaprogramowane). Wgranie odpowiedniego programu, pod właściwą płytę główna leży po stronie kupującego. Nie należy używać żadnych urządzeń dostępnych w sklepie do piractwa lub innych niezgodnych z prawem! Prosimy o nie zadawanie pytań powiązanych z niezgodnym z prawem użyciem sprzętu oferowanego w naszym sklepie. Odpowiedzi na powyższe pytania nie będą udzielane a użytkownicy zadający je permanentnie blokowani.

  • DVD Flash

    W tej kategorii znajduje się wszystko związane z flashowaniem napędów Xbox 360

Aktywne filtry

Maximus Lizard 360 Maximus Kamikaze Drill Template Kit...

Maximus Kamikaze to narzędzie do wykonania precyzyjnego Kamikaze Drill w napędach LiteOn DG16D4S wyposażonych w Chipset WinBond, używanych w Slimach. Jak sama nazwka wskazuje Kamikaze Drill, jest bardzo trudne do wykonania, w łatwy sposób można nieodwracalnie uszkodzić napęd, nie mniej jednak dzięki Maximus staje się to dziecinnie proste.

60,00 zł
Team Xecuter Programator J-R JR Programmer 2 TX NAND...

J-R programmer to najnowsze urządzenie od Team Xecuter do odczytywania i zapisywania pamięci NAND. Wersja 2 zawierająca kolejne usprawnienie. Produkt ten został zaprojektowany do pracy z aplikacją J-Runner. Średni czas zapisu i odczytu pamięci NAND został zmniejszony o 2 minuty w porównaniu z JRP1. Przy użyciu tego programatora możemy również zaprogramować urządzenia rodziny Coolrunner.

150,00 zł