Narzędzia Xbox 360

Narzędzia

W tej kategorii znajdują się narzędzia do konsoli Xbox 360

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji
Maximus Kamikaze Drill Maximus Kamikaze Drill

Maximus Kamikaze Drill

Cena 69,99 zł

Maximus Kamikaze to narzędzie do wykonania precyzyjnego Kamikaze Drill w napędach LiteOn DG16D4S wyposażonych w Chipset WinBond, używanych w Slimach. Jak sama nazwka wskazuje Kamikaze Drill, jest bardzo trudne do wykonania, w łatwy sposób można nieodwracalnie uszkodzić napęd, nie mniej jednak dzięki Maximus staje się to dziecinnie proste.

Glitcher Maximus Stinger 4.0 Glitcher Maximus Stinger 4.0

Glitcher Maximus Stinger 4.0

Cena 49,99 zł

Szybki Glitcher  dedykowany do RGH 2 w konsolach PHAT oraz SLIMTen model ma pewne zmiany w sekcji programowania przez port JTAG, posiada również złącze do programowania, nowością jest też możliwość wyboru odpowiednich kondensatorów na linii CPU_RESET i PLL_BYPASS (phat RGH1).

Glitcher X360 RUN Glitcher X360 RUN

Glitcher X360 RUN

Cena 29,99 zł

X360 RUN perfekcyjnie zglitchuje konsolę SLIM. kompatybilny z wszystkimi SLIM'ami Xbox 360 (Trinity, Corona) użyto wysoce zaawansowany chip Bardziej precyzyjny "pulse-attack" do botowania Można zastąpić nim Matrix'y i Coolrunnery

Programator Maximus SD Tool... Programator Maximus SD Tool...

Programator Maximus SD Tool 1.1 Corona 4GB Xbox 360

Cena 59,99 zł

Kit Maximus SDTool 1.1 dla Corony 4GB jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do wyciągania zawartości pamięci NAND z konsoli. Może być zainstalowany przez przyjazny dla użytkownika QSB lub przez bardziej zaawansowanych użytkowników przy użyciu goldpinów. BONUS: 1 zestaw można wykorzystać do 2 konsol!