Najczęściej Kupowane

Nowe produkty

Xbox 360

Xbox 360

Wszystko do konsoli Microsoft Xbox 360.

Jest 152 produktów.

Pokazano 1-40 z 152 pozycji
ControllerMax CronusMax od Team Xecuter ControllerMax CronusMax...

ControllerMax CronusMax Plus 2016 V3 Team Xecuter

Cena 349,99 zł

Najnowsza wersja CronusMax / ControllerMax PLUS - dzięki któremu uwolnisz moc drzemiącą w swoim kontrolerz Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 oraz do PC i to bez lutowania, dodatkowych CHIPów czy trwałych przeróbek. ControllerMax wspiera również kontrolery PS4, więc nic nie stoji na przeszkodzie, aby grać w ulubione gry na Xbox One czy Xbox 360 kontrolerami od...

Dysk twardy 320 GB do Xbox Slim HDD Dysk twardy 320 GB do Xbox...

Dysk twardy 320 GB do Xbox Slim HDD

Cena 159,99 zł

Pewnego dnia okaże się, że w Twojej konsoli zaczyna brakować miejsca na dysku na savy, instalacje gier, filmy i muzykę. Dysk Twardy o pojemności 320GB do konsoli Xbox 360 SLIM pozwoli rozwiązać ten problem.Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany.

Przewód HDMI 1,8m dedykowany do konsol Przewód HDMI AKYGA 1.5m

Przewód HDMI AKYGA 1.5m

Cena 14,99 zł

Przewody HDMI umożliwiają przesyłanie cyfrowych sygnałów bez kompresji, bez utraty jakości dźwięku ani obrazu. Są zgodne ze standardem DVI.Posiadają możliwość przesyłanie niezależnie sygnału dźwiękowego oraz video w obu kierunkach na duże odległości.

Programator J-R JR Programmer 2 TX NAND RGH Xbox 360 Programator J-R JR...

Programator J-R JR Programmer 2 TX NAND RGH Xbox 360

Cena 149,99 zł

J-R programmer to najnowsze urządzenie od Team Xecuter do odczytywania i zapisywania pamięci NAND. Wersja 2 zawierająca kolejne usprawnienie. Produkt ten został zaprojektowany do pracy z aplikacją J-Runner. Średni czas zapisu i odczytu pamięci NAND został zmniejszony o 2 minuty w porównaniu z JRP1. Przy użyciu tego programatora możemy również...

Corona Postfix Adapter RGH... Corona Postfix Adapter RGH...

Corona Postfix Adapter RGH Xbox 360 Team Xecuter

Cena 9,99 zł

Łatwy w instalacji do każdej płyty Corona Xbox 360, które posiadają osunięte złącze POST OUT. Najzwyczajniej ściągnij radiator, używając XECUTER XCLAMP TOOL, zatrzep adapter i mamy perfekcyjną instalację. Nie wymaga lutowania do procesora. Można przylutować się do różnych pól w celu poprawy bootowania.

Glitcher Maximus Stinger 4.0 Glitcher Maximus Stinger 4.0

Glitcher Maximus Stinger 4.0

Cena 49,99 zł

Szybki Glitcher  dedykowany do RGH 2 w konsolach PHAT oraz SLIMTen model ma pewne zmiany w sekcji programowania przez port JTAG, posiada również złącze do programowania, nowością jest też możliwość wyboru odpowiednich kondensatorów na linii CPU_RESET i PLL_BYPASS (phat RGH1).

Glitcher X360 RUN Glitcher X360 RUN

Glitcher X360 RUN

Cena 29,99 zł

X360 RUN perfekcyjnie zglitchuje konsolę SLIM. kompatybilny z wszystkimi SLIM'ami Xbox 360 (Trinity, Corona) użyto wysoce zaawansowany chip Bardziej precyzyjny "pulse-attack" do botowania Można zastąpić nim Matrix'y i Coolrunnery

Programator Maximus SD Tool... Programator Maximus SD Tool...

Programator Maximus SD Tool 1.1 Corona 4GB Xbox 360

Cena 59,99 zł

Kit Maximus SDTool 1.1 dla Corony 4GB jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do wyciągania zawartości pamięci NAND z konsoli. Może być zainstalowany przez przyjazny dla użytkownika QSB lub przez bardziej zaawansowanych użytkowników przy użyciu goldpinów. BONUS: 1 zestaw można wykorzystać do 2 konsol!

Slim Post QSB Team Xecuter Slim Post QSB Team Xecuter

Slim Post QSB Team Xecuter

Cena 24,99 zł

Wszyscy, którzy instalowali CoolRunnera na płytach Slim nie powinni być zdziwieni długimi czasami bootowania oraz błędami. Głównym powodem jest przewód CPU_RST, który powinien mieć 50 cm i powinien być zawinięty w okrąd pod płytą główną, przez wzgląd na oddziaływanie sygnałów.

Corona Postfix Adapter V2 Team Xecuter Corona Postfix Adapter V2...

Corona Postfix Adapter V2 RGH Xbox 360 Team Xecuter

Cena 12,99 zł

Łatwy w instalacji do każdej płyty Corona Xbox 360, które posiadają osunięte złącze POST OUT. Najzwyczajniej ściągnij radiator, używając XECUTER XCLAMP TOOL, zatrzep adapter i mamy perfekcyjną instalację. Nie wymaga lutowania do procesora. Można przylutować się do różnych pól w celu poprawy bootowania.

Maximus Kamikaze Drill Maximus Kamikaze Drill

Maximus Kamikaze Drill

Cena 69,99 zł

Maximus Kamikaze to narzędzie do wykonania precyzyjnego Kamikaze Drill w napędach LiteOn DG16D4S wyposażonych w Chipset WinBond, używanych w Slimach. Jak sama nazwka wskazuje Kamikaze Drill, jest bardzo trudne do wykonania, w łatwy sposób można nieodwracalnie uszkodzić napęd, nie mniej jednak dzięki Maximus staje się to dziecinnie proste.

Gumowa nakładka na pada PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One Gumowa nakładka na pada...

Gumowa nakładka na pada PS2, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

Cena 1,99 zł

Zwiększ doznania płynące z gry dzięki tym prostym nakładkom na grzybki pada. Gumowe nakładki doskonale ochronią każdy typ kontrolera a co najważniejsze nie zsuną się w czasie gry! Wytworzone są ze specjalnego tworzywa TPU- połączenie plastiku i silikonu.

Dysk twardy 60 GB do Xbox Slim HDD Dysk twardy 60 GB do Xbox...

Dysk twardy 60 GB do Xbox Slim HDD

Cena 99,99 zł

Pewnego dnia okaże się, że w Twojej konsoli zaczyna brakować miejsca na dysku na savy, instalacje gier, filmy i muzykę. Dysk Twardy o pojemności 60 GB do konsoli Xbox 360 SLIM pozwoli rozwiązać ten problem.Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany.

Dysk twardy 320 GB do Xbox FAT HDD Dysk twardy 320 GB do Xbox...

Dysk twardy 320 GB do Xbox FAT HDD

Cena 179,99 zł

Pewnego dnia okaże się, że w Twojej konsoli zaczyna brakować miejsca na dysku na savy, instalacje gier, filmy i muzykę. Dysk Twardy o pojemności 320GB do konsoli Xbox 360 FAT pozwoli rozwiązać ten problem.Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany.

Dysk twardy 250 GB do Xbox FAT HDD Dysk twardy 250 GB do Xbox...

Dysk twardy 250 GB do Xbox FAT HDD

Cena 159,99 zł

Pewnego dnia okaże się, że w Twojej konsoli zaczyna brakować miejsca na dysku na savy, instalacje gier, filmy i muzykę. Dysk Twardy o pojemności 250GB do konsoli Xbox 360 FAT pozwoli rozwiązać ten problem.Fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany.