Najczęściej Kupowane

Newsletter


Nowe produkty

Części naprawcze Xbox 360

Części naprawcze

W tej kategorii znajdują się części naprawcze do Xbox 360

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-40 z 65 pozycji
Laser PHR-803T do napędu Toshiba Laser PHR-803T do napędu...

Laser PHR-803T do napędu Toshiba

Cena 34,99 zł

Przywróć swoją konsolę do życia dzięki wymianie lasera w napędzie! Fabrycznie nowy, oryginalny laser PHR-803T to produkt przeznaczony do napędów Toshiba instalowanych w konsolach Xbox 360. Jest kompatybilny z modelem DT0811 i posiada te same funkcje.

Sensor podczerwieni IR... Sensor podczerwieni IR...

Sensor podczerwieni IR kontrolera Kinect

Cena 89,99 zł

Kontroler Kinect odmówił posłuszeństwa? Nie musisz już kupować nowego, drogiego kontrolera aby cieszyć się grą z rodziną i przyjaciółmi. Rozwiązanie jest proste. Wymienień uszkodzony komponent i przywróć kontroler do życia.  Oryginalny moduł projektora podczerwieni IR kontrolera Kinect Xbox 360.

Kolorowy czujnik CMOS... Kolorowy czujnik CMOS...
  • Obniżka

Kolorowy czujnik CMOS kontrolera Kinect

Cena podstawowa 39,99 zł Cena 24,99 zł

Kontroler Kinect odmówił posłuszeństwa? Nie musisz już kupować nowego, drogiego kontrolera aby cieszyć się grą z rodziną i przyjaciółmi. Rozwiązanie jest proste. Wymienień uszkodzony komponent i przywróć kontroler do życia.  Moduł kamery CMOS kontrolera Kinect do Xbox 360

Grzybek drążek analoga... Grzybek drążek analoga...

Grzybek drążek analoga kontrolera Microsoft Xbox 360

Cena 1,99 zł

Zniszczyłeś grzybek analoga w kontrolerze Xbox 360? Gumowa część jest już bardzo wytarta i przeszkadza w graniu? Nie musisz kupować nowego kontrolera! Teraz możesz przywrócić pada do pełni sprawności dzięki wymianie grzybków.