Przeglądaj po kategorii

Kategorie

Lista produktów marki Huawei

Huawei Technologies Co. Ltd. (chin. 华为技术有限公司, Huáwei Jìshù Yǒuxiàn Gōngsī) – chiński koncern, specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych, założony w 1988 roku. Znak 华 oznacza zarówno „chiński” jak i „znakomity”, „wspaniały”. Założycielem oraz prezesem firmy jest Ren Zhengfei. Siedzibą firmy jest Shenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach. 

Huawei Technologies Co. Ltd. (chin. 华为技术有限公司, Huáwei Jìshù Yǒuxiàn Gōngsī) – chiński koncern, specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych, założony w 1988 roku. Znak 华 oznacza zarówno „chiński” jak i „znakomity”, „wspaniały”. Założycielem oraz prezesem firmy jest Ren Zhengfei. Siedzibą firmy jestShenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach. Firma posiada również swoje ośrodki badawcze w następujących miastach PekinChengduNankinSzanghajHangzhouShenzhen,WuhanXi’anOttawaBangaloreDżakartaMeksyk (miasto)WijchenKaracziLahaurFerbaneMoskwaSztokholmStambułDallasDolina Krzemowa[1].

W Polsce firma znana jest za sprawą swoich modemów bezprzewodowych, wykorzystywanych u wielu ISP np. T-Mobile (blueconnect)[2]Plus (iPlus)[3]Orange (Orange Free), Play (Play Online)[4][5][6][7] czy też Vodafone.

W połowie 2011 roku chiński producent zapowiedział również, że jego głównym celem na ten rok będzie sprzedaż 20 mln smartfonów i 170 mln zwykłych telefonów.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.